Producenci

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Baton Milky Way powstał w 1923 roku. Jego obecność na rynku zawdzięczamy Franklinowi Clarence Mars, który był amerykańskim przedsiębiorcą i założycielem obecnej Mars Incorportated. Franklin Clarence Mars wiedzę na temat wytwarzania słodyczy i pasję do tworzenia nowych słodkich przekąsek odziedziczył po matce. Od początku swojego działania firma Mars Incorporated zajmowała się głownie produkcją słodyczy czekoladowych oraz słodyczy z czekoladą. Współcześnie oferta produktowa formy jest znacznie szersza i obejmuje: czekolady, dania gotowe, napoje, jedzenie dla zwierząt, gumy do żucia oraz słodycze cukrowe. W tak bogatej ofercie produktowej Baton Milky Way wciąż jest jednym ze sztandarowych produktów firmy, a jego popularność wśród konsumentów nie słabnie.

Baton Milky Way – niezmiennie jeden z najlepszych produktów Mars Incorporated.

Ciekawostką jest fakt, iż batony Milky Way różnią się zawartością zależnie od miejsca, w którym są sprzedawane. Na całym świecie Milky Way to puszyste nadzienie – najczęściej mleczne – oblane mleczną czekoladą Mars. W Stanach Zjednoczonych batoniki Milky Way praktycznie niczym nie różnią się od batoników, które w Europie znamy pod nazwą Mars.

W ofercie So Sweet znajdziesz nie tylko tradycyjne europejskie batoniki Milky Way, ale również te same słodkości z nadzieniem w różnych smakach m.in. truskawki i czekolady. W sprzedaży również francuska wanilia z karmelem, karmel i pianki marshmallow oraz inne słodycze Milky Way. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl